İl Müdürü Polat, yeni yıl nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
 
Ülkemiz ve dünyamız için önemli gelişmelere sahne olan bir yılı daha geride bırakıyor, umudumuzu canlı tutarak 2020 yılına giriyoruz.
 
Bu tür dönüm noktaları, geçen bir yılın muhasebesinin yapılmasının yanı sıra, yeni yıla ilişkin yol haritamızın, planlamalarımızın yaşanan tecrübeler ışığında gözden geçirilmesine de imkan vermektedir.

2019 yılının muhasebesini yaparken, 2020 yılının en iyi şekilde geçmesi için hangi adımların atılması gerektiğini düşünmek, zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi İlimiz ve Ülkemiz için en verimli şekilde değerlendirmek durumundayız.
 
Ne mutlu bizlere ki milletçe birlik ve beraberlik içerisinde, birbirimize kenetlenmiş, daha güçlü bir ülke olarak, geleceğe daha bir güvenle bakarak yeni bir yıla daha giriyoruz.
 
Bu duygularla, yeni yılın tüm Kars'lı hemşerilerimize, kamu görevlilerine, basın mensuplarına ve insanlığa barış, huzur ve refah getirmesini temenni ediyorum. Toplumsal hayatımızda daima sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının hakim olmasını diliyorum.